Wykład otwarty dr. inż. Macieja Obsta pt. “Badania inżynierskie jako wsparcie w orzecznictwie sądowym” – 14.06.2024

Klinika Prawa Wydziału Prawa i Administracji ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład otwarty dr. inż. Macieja Obsta (Instytut Mechaniki Stosowanej, Wydział Inżynierii Mechanicznej Politechniki Poznańskiej) pt. “Badania inżynierskie jako wsparcie w orzecznictwie sądowym”, który odbędzie się w najbliższy piątek, 14 czerwca 2024 r., godz. 11:00-13:00 w sali 4.7 CIN. Prelekcja będzie poświęcona zagadnieniom wytrzymałości materiałów konstrukcyjnych pojazdów mechanicznych, bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz znaczeniu danych technicznych z perspektywy biegłego sądowego. Wydarzenie polecamy szczególnej uwadze osób zainteresowanych prawnymi oraz technicznymi aspektami związanymi z wypadkami komunikacyjnymi.

Wykład odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej.