Informacje dla studentów – Rekrutacja na semestr letni

Szanowni Państwo – Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

W imieniu Kierowniczki Kliniki Prawa UAM – prof. UAM dr hab. B. Janusz – Pohl – oraz w imieniu opiekunów i koordynatorów sekcji pragniemy zaprosić Państwa do współpracy w ramach sekcji Kliniki w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.

W bieżącym roku akademickim można podjąć działalność w ramach następujących sekcji: Sekcja Cywilna, Sekcja Karna, Sekcja Prawa Pracy, Sekcja Prawa Publicznego, Sekcji Międzynarodowej oraz Sekcja Street Law.

Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem formularza internetowego pod tym linkiem: https://forms.office.com/e/BVB5ERCmu6

Wolontariat w Klinice Prawa stanowi szansę na udział w rozlicznych wydarzeniach naukowych, seminariach, konferencjach oraz stwarza doskonałą możliwość do rozwoju umiejętności nabytych podczas studiów w praktyce prawniczej.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza i odesłanie go do dnia 14 marca 2024 r. W razie pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym dawid.szulc@amu.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do aplikowania!

Z wyrazami szacunku,

mgr Dawid Szulc